1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej pallotyna ks. Waldemara Pawelca pracującego w Kijowie na Ukrainie Zajmuje się młodzieżą z ubogich rodzin – ofiary tego dnia składane do puszek przeznaczone są na prace wykończeniowe w budynku akademika 
 4. We wtorek 13 lipca, po Mszy świętej wieczorowej (17.00) RÓŻANIEC FATIMSKI ulicami naszego miasta 
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 24. Sprzątali: Danuta Garbowicz, Renisława Zalewska, Alina Wawrzyniak, Joanna Szczukocka, Elżbieta Zemlok. W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 26, zapraszamy na godz. 9.00
 6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna i do Fatimy
 7. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Rodzina Przybysławskich, Urszula i Albin Prądzińscy, Katarzyna Wnuk, Monika i Roman Jankiewicz. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
 8. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • W ramach letniej odnowy serca – o psalmoterapii.
  • O zabójczej mocy zobojętnienia na zło.
  • Madonna Kodeńska nie odpoczywa. O ciągle rejestrowanych cudach za przyczyną Królowej Podlasia.
  • Jak zareagowałby Prymas Wyszyński na dzisiejszą sytuację w Kościele.
  • O współczesnych sposobach manipulacji młodzieżą – w rozmowie z prof. Aleksandrem Nalaskowskim.

ZAPOWIEDZI

DANIEL MATEUSZ NIKONIUK kawaler, zamieszkały w parafii Leśna Podlaska
 i KLAUDIA DOMINIKA JAKONIUK panna zamieszkała w parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Daniela Mitura
+ Janina Dziewulska

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 193, w tym oglądana dzisiaj: 1)