1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj rozpoczyna się XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa organizowany są przez misyjne stowarzyszenie MIVA Polska. Zwieńczeniem tego tygodnia będzie poświęcenie pojazdów w niedzielę 25 lipca, po każdej Mszy świętej na na parkingu przy kościele – ofiary składane przy poświęceniu są przeznaczone na pojazdy dla misjonarzy 
 4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli ojca oblata z Kodnia który będzie rozprowadzał kalendarze misyjne
 5. W niedzielę 25 lipca, odbędzie się II Diecezjalna Pielgrzymka Dziadków i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej
 6. Ks. Waldemar Pawelec, którego gościliśmy w ubiegłą niedzielę składa ogromne podziękowania za życzliwość wszystkim darczyńcom. Zebrał 3177,00 zł i 50 euro na prace wykończeniowe budynku akademika. Jak sam powiedział dzięki temu ma na ⅓ wylewki na całej kondygnacji. Bóg zapłać
 7. Ks. Marek Kondej – przewodnik gr. 10 A Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej serdecznie zaprasza na Pielgrzymkę na Jasną Górę. Ogłoszenia szczegółowe pojawią się na stronie parafialnej parafii Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej
 8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna i do Fatimy
 9. W przyszłą niedzielę (25 lipca) TACA GOSPODARCZA
 10. Odpowiadając na apel Episkopatu Polski – niedzielę 1 sierpnia w naszej parafii będziemy przeżywać jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek na powodzian
 11. W niedzielę 22 sierpnia po Mszy świętej wieczorowej (17.00) w kościele spotkanie Rady Parafialnej
 12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 26. Sprzątali: Elżbieta Miszkiniuk, Anna Miszkiniuk, Amelia Lipińska, Justyna, Radosław i Aleksander Furmańczykowie. Bóg zapłać. W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 28, zapraszamy na godz. 9.00
 13. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Jadwiga Szymczuk, Barbara i Antoni Suprunowicz, Halina i Stanisław Milczarek, Dariusz Majewski, of. Bezimienna i puszka pod chórem. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres.
 14. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Powołanie jest tajemnicą, co pokazuje przykład s. Agaty, która złożyła śluby czasowe u siedleckich sakramentek.
  • Szkaplerz to nie magiczny amulet, jednak przyjęty z wiarą może zmienić życie. Potwierdzają to liczne świadectwa.
  • Nazywają ją adwokatem dzieci poczętych. O tym, dlaczego tak trudno dotrzeć z przekazem o wartości życia – w rozmowie z Marią Bienkiewicz z fundacji Nowy Nazaret.
  • Jest najdłużej pracującym misjonarzem diecezji siedleckiej. O 30-letniej posłudze w Brazylii opowiada ks. Mieczysław Kłak.
  • O tym, że Eucharystia jest źródłem i szczytem naszego życia chrześcijańskiego, w materiałach formacyjnych Akcji Katolickiej.

ZAPOWIEDZI

KAROL MICHAŁ ŁAZIUK kawaler, zamieszkały w parafii św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim  
i ANDŻELIKA DOROFIEJUK panna zamieszkała w parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ I

  

98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 132, w tym oglądana dzisiaj: 1)