1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj w naszej parafii Niedziela Radiowa – gościmy ks. Tomasza Koprianiuka, zc-dyrektora Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie radia. Po Mszy św. będzie można kupić książki religijne
 4. W piątek 13 sierpnia po Mszy świętej wieczorowej różaniec fatimski ulicami naszej miejscowości
 5. W przyszłą niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy świętej. Po Mszy świętej o godz. 12.00 procesja na cmentarz, różaniec i modlitwy za naszych zmarłych.
 6. Odpust ku czci św. Jacka w niedzielę 29 sierpnia o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 32. Sprzątali: Maria Trochonowicz, Anna Maryniuk, Dorota Dorofiejuk, Grażyna Korolczuk, Zdzisław Naumiuk. Bóg zapłać. W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 34, zapraszamy na godz. 9.00
 8. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Krzysztof Rypina, of Bezimienna. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres.
 9. Przypominamy, że od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Przekazanie danych w ramach spisu jest obowiązkowe i można je zrealizować następująco: * Przez wypełnienie formularza na stronie: spis.gov.pl; * Przez kontakt telefoniczny z Infolinią  spisową  (22 279 99 99); * Przez rachmistrza spisowego, który skontaktuje się telefonicznie lub osobiście. Termin wypełnienia formularza spisowego na stronie internetowej upływa 30 września br. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: spis.gov.pl.
 10. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  1. O. Wenanty skutecznie pomaga problemach finansowych.
  2. Czy korzystanie z psychoterapii może zaszkodzić wierze?
  3. W numerze Koronka ku czci Ducha Świętego i podpowiedź, kiedy szczególnie powinniśmy wzywać Jego pomocy.
  4. Policja apeluje o czujność: oszustwo „na Blika” staje się prawdziwą plagą.
  5. Latem częściej jesteśmy narażeni na zatrucia pokarmowe. Jak sobie z nimi skutecznie radzić?
  6. Dodatek edukacyjny z ofertą wyższych uczelni.

ZAPOWIEDZI

ANDRZEJ STANISŁAW GOĆ kawaler, zamieszkały w parafii Leśna Podlaska 
i JUSTYNA ANNA NAZARUK panna zamieszkała w parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ I

***

ADRIAN PIAŁUCHA kawaler, zamieszkały w Jeziorach parafii św. Zygmunta w Łosicach 
 i ALEKSANDRA HOŁUBIUK panna zamieszkała w Zakalinkach, parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ I

  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Arkadiusz Karpacki (DPS)

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 245, w tym oglądana dzisiaj: 1)