1. Intencje
 2. Ks. proboszcz, wobec wzrastającej liczby zachorowań, zwraca się z prośbą do parafian i gości o zakrywanie w kościele ust i nosa maseczką, dezynfekcję rąk i zachowywanie dystansu społecznego
 3. Dzisiaj Kościół na całym świecie obchodzi kolejną Niedzielę Słowa. Zachęcamy aby ten dzień, był poświęcony rodzinnemu czytaniu Pisma Świętego.
 4. W czwartek o godz. 10.00 Wizyta kolędowa w DPS i kończymy zaplanowaną wizytę kolędową. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć księdza po kolędzie a miałby takie życzenie w tym tygodniu prosimy o kontakt telefoniczny.
 5. Do końca stycznia Msze święte w dni powszednie – tylko rano.
 6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Bonina Wsi, a sprzątali: Alina Bobińska, Grzegorz Boś, Stanisław Piotrowski, Roman Klimiuk, Iwona Adamiuk, Teresa Artyszuk, Monika Weśniuk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła i rozebranie choinek i dekoracji świątecznych prosimy rodziny kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy na godz. 17.30
 8. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę do remontu organów: Mariusz i Sylwia Kowaluk, Bożena i Krzysztof Mateuszuk, Alina Błaszczak, Rodzina Ostrowskich, Agnieszka i Robert Panasiuk, Rodzina Bartoszuków, Renata i Tomasz Ladwiniec, Lina i Hieronim Kulawiec, Walenty Kołodyński, Małgorzata i Dariusz Kołodyński, Magdalena i Daniel Mirończuk, Józefa Ociopa, Bezimienna Konstantynów, Jolanta i Antoni Kołodyńscy, Alina i Mirosław Wawrzyniak, Helena i Tadeusz Bosek, Alicja i Zbigniew Zalewscy, Halina Cząstkiewicz, Danuta i Zdzisław Naumiuk, Anna Maryniuk, Anna i Adam Sadeccy. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres. Stan konta 76 745,00 zł
 9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO, które od nowego roku kosztuje 3zł przeczytamy:
  • Niezwykła historia odnalezionego po latach unickiego listu, a także kulisy powstania beatyfikacyjnego obrazu bł. Męczenników z Pratulina. 
  • Czy wizyta kolędowa w formie, jaką znamy z przeszłości, ma jeszcze sens?
  • Gdyby ludzie znali wartość Mszy św., przed kościołami ustawiały by się kolejki.
  • Czego nie wiemy o Koronce do Miłosierdzia Bożego? 
  • Jak pozbyć się natrętnych telemarketerów i dlaczego warto chronić dane osobowe?
  • Co zrobić, by nadal odbierać telewizję naziemną – radzi ekspert.
 10. Na prośbę Urzędu Gminy zapraszamy na spotkanie w sprawie dofinansowania do odnawialnych źródeł energii – w czwartek 27 stycznia o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Konstantynowie
  

ZAPOWIEDZI

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

Zofia Dunajko

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 27, w tym oglądana dzisiaj: 1)