1. Intencje
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca a tym samym taca gospodarcza – Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom
 3. W środę 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego – wraz z całym Kościołem będziemy przeżywali w Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia poświęcamy gromnicę. Ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na rzecz zakonów kontemplacyjnych. Msze święte w naszym kościele o godz. 9.30, 10.45 DPS i 17.00
 4. W czwartek 3 lutego po Mszy świętej będzie można otrzymania tzw. błogosławieństwa św. Błażeja połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.
 5. W czwartek wypada I czwartek miesiąca Msze święte o godz. 7.00 a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do godz. 17.00. Zapraszamy do osobistej adoracji Chrystusa Eucharystycznego
 6. W tym tygodniu przypada także – I Piątek Miesiąca i I Sobota Miesiąca – Msze święte o 7.00 i 17.00, a także I Niedziela Miesiąca – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 12.00
 7. W sobotę 5 lutego po Mszy świętej wieczorowej (ok godz. 17.45) spotkanie uczestników pielgrzymki samolotowej do Rzymu – obecność obowiązkowa.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej (kl. III) – obecność obowiązkowa.
 9. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę w naszej parafii będą przeznaczone na powstanie filmu poświęconego ks. Stanisławowi Brzósce z racji 160 rocznicy powstania styczniowego – komunikat ks. Biskupa Siedleckiego w gablocie przed kościołem. 
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i uprzątnięcie choinek rodzinom kandydatów do bierzmowania, a sprzątali: Marta, Roman i Gabriela Biskupska, Joanna i Wojciech Zadrożniak, Sylwester i Dawid Geresz, Marzena, Kornelia i Józef Filipiuk, Agnieszka Tonsiorowska, Agnieszka Panasiuk, Grażyna i Krzysztof Juszkiewicz, Katarzyna i Marek Stańczuk-Zarzyccy, Anna i Ola Demianiuk, Iwona Laszuk, Beata Łyczewska, Małgorzata Ignatiuk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Bonina Ogródki. Zapraszamy na godz. 17.30
 11. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Bezimienna Kolonia Zakalinki, Genowefa Dorofiejuk, Bezimienna Konstantynów i Bezimienna Konstantynów. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres. Stan konta: 77 245,00 zł
 12. W niedzielę 30 stycznia na godz. 13.00 serdecznie zaprasza Wójt Gminy Konstantynów i Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie na transmisję on-line XXIX Prezentacji „Za Kolędę Dziękujemy”, którą ze względu na panujące obostrzenia będzie można zobaczyć tylko w internecie
 13. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO, które od nowego roku kosztuje 3zł przeczytamy:
  • Konsekrowane wdowy, dziewice i pustelnice – na czym polega specyfika tego powołania?
  • O problemie zdziecinnienia kultury objawiającego się zachwianym spojrzeniem na świat zwierząt – w artykule „Bambinizm”.
  • Na ile realny jest zbrojny atak Rosji na Ukrainę i co w takiej sytuacji czeka jej sąsiadów? – w rozmowie z gen. Waldemarem Skrzypczakiem. 
  • Czy artyście można więcej? O coraz częstszych przypadkach szydzenia z Kościoła i religii w sztuce. 
  • Mamy świętych od wszystkiego i na różne okazje. W jakich sprawach możemy się do nich zwracać? 
  • Jak skutecznie leczyć pacjentów z rakiem płuc? – w rozmowie z prezesem Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej.
  

ZAPOWIEDZI

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 36, w tym oglądana dzisiaj: 1)