Daniel Łukasz Sijko kawaler, zam. w Komarno-Kolonia, par. tutejszej
i Tamara Maria Ignaciuk, panna, zam. Wysokie, par. św, Józefa w Międzyrzecu Podlaskim
– ZAPOWIEDŹ I

Sławomir Jan Kapica kawaler. zam, Wandopol. par, tutejsza
i Aleksandra Włodarczyk, panna za, ul, Narutowicza par św, Piotra i Pawła w Międzyrzecu Podlaskim,
 – ZAPOWIEDZ I

2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00)
  4. Dzisiaj z pomocą do naszej parafii przybył ks.Tomasz Wakuła.
  5. W sobotę 13 sierpnia Różaniec Fatimski po mszy św. wieczorowej, zapraszamy,
  6. Za tydzień do naszej parafii przyjedzie ks. z parafii Knychówek i będzie zbierał ofiary do puszek po mszy św, na budowę kościoła w Korczewie p.w. św. Jana Pawła II.
  7. Szkolenie dla rodzin zastępczych w Białej Podlasce, Plakat
  8. Przypominam, że OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 i 17.00. Kancelaria czynna tylko w dni powszednie po mszy świętej wieczorowej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodziny z Konstantynowa. A sprzątali: Anna Wedziuk, Kacper Wedziuk, Maciej Wedziuk i Julia Wedziuk, W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodzinom z Konstantynowa z ul.. Zapraszamy na godz. 17.30
  10. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty do kościoła.
  11. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy
    • Po co Jezus przemienił się na oczach uczniów i dlaczego do dziś wspominamy to wydarzenie?
    • Pielgrzymowanie jest lustrem naszej pobożności, wiary i sposobu jej wyrażania.
    • Czy potrzebne jest zaostrzenie kar za obrazę uczuć religijnych? O akcji „W obronie chrześcijan”.
    • Miała być żoną i matką. Została zakonnicę i założyła hospicjum na Litwie – rozmowa z s. Michaelę Rak.
    • Koronka do krwawych łez Matki Bożej to modlitwa, która kruszy nawet najzatwardzialsze serca. Jak się ję odmawia?
    • Mamy do czynienia z plagę wyłudzeń już nie tylko na wnuczka, ale także na policjanta czy urzędnika. Jak nie dać się oszukać?

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom