Daniel Łukasz Sijko kawaler, zam. w Komarno-Kolonia, par. tutejszej
i Tamara Maria Ignaciuk, panna, zam. Wysokie, par. św, Józefa w Międzyrzecu Podlaskim
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

Sławomir Jan Kapica kawaler. zam, Wandopol. par, tutejsza
i Aleksandra Włodarczyk, panna za, ul, Narutowicza par św, Piotra i Pawła w Międzyrzecu Podlaskim,
 – ZAPOWIEDZ II i ostatnia

2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. z parafii Knychówek. Głosi Słowo Boże i zbierze ofiary do puszek na budowę kościoła p.w. św. Jana Pawła II w Korczewie.
  4. W poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy świętej. Msze św. o godz. 9.30  DPS 10.45 i 17.00
  5. Za tydzień w niedzielę 21 sierpnia przyjadą do naszej parafii Siostry Loretanki. Wygłoszą świadectwo o swoim powołaniu i będzie można nabyć różance i książki religijne.
  6. Natomiast po mszy św. o godz.12.00 z kościoła wyruszy procesja na cmentarz parafialny w drodze różaniec i modlitwy za naszych bliskich zmarłych i poświęcenie nowych pomników.
  7. We wtorek 23 sierpnia spotkanie Rady Parafialnej o godz, 18.00 w salce katechetycznej.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodziny z ul Janowskiej. A sprzątali: Beata i Dariusz Paluch. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodzinom z Konstantynowa ul. Janowska od kościoła do ronda. Zapraszamy na godz. 17.30
  9. Dziękuję za ofiarowane kwiaty do kościoła p. Marianna Zadrożniak.
  10. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Monika Engan. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres lub przynieść do zakrystii.
  11. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
    • Jechali w święte miejsce. Dlaczego Matka Boża nie zachowała ich od nieszczęścia?
    • W pielgrzymce do Medjugorie uczestniczyły osoby związane z naszym regionem.
    • Skąd wiemy, że Maryja została wzięta do nieba i dlaczego dostąpiła tego przywileju?
    • Podlaskie sanktuaria maryjne mają bogatą historię. Dlaczego warto do nich pielgrzymować?
    • Apel jasnogórski jest niczym rachunek sumienia. Czego nie wiemy o tym nabożeństwie?
    • Jedno „Zdrowaś Maryjo” może zdziałać wiele, o czym przekonują się uczestnicy „Wspólnoty dla Powołań”. Jak dołączyć do ruchu?

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom