1. Intencje
 2. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. Msze święte o godz. 8.00, 9.30, 10.45 w DPS, 12.00 a po niej nabożeństwo czerwcowe i Msza święta wieczorowa o godz. 17.00. W naszej wspólnocie gościmy ks. Andrzeja Cioka, proboszcza par. Bł. Stefana Wyszyńskiego w Białej Podlaskiej. Ofiary składane do puszek po każdej Mszy świętej są naszym darem na budujący się kościół. Po Mszy świętej wieczorowej (o godz. 17.00) spotkanie z kandydatami do bierzmowania (kl. 7)
 3. W piątek 23 czerwca zapraszamy dzieci, młodzież, grono pedagogiczne i rodziców na Mszę świętą o godz. 8.00 na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego
 4. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela, Msze święte o godz. o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia nasi ministranci jadą do WSD na “Koczowisko” – zjazd ministrantów z całej naszej diecezji – koszty autokaru pokrywa parafia. Wyjazd o godz. 8.00
 5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca – tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza i po Mszy świętej zbiórka do puszek na KUL
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Słonecznej, a sprzątali: Karolina i Ernest Bazylczuk, Edyta Wereszko, Maria Bucka, Małgorzata i Miłosz Toboła, Joanna i Hubert Johan, Edyta CHwedoruk, Ewelina Marczuk, Michał i Filip Filipiuk, Katarzyna Brojek. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Koloniii Zakalinki od p. Skubiszów do p. Kociubińskich. Zapraszamy na godz. 19.00
 7. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Diecezja ma nowych kapłanów. Jak rodziło się ich powołanie, skąd pochodzą i jak wyobrażają sobie swoją posługę? 
  • Co dzisiaj znaczy być dobrym ojcem i dlaczego warto walczyć o ojcostwo? – odpowiedzi w rozmowie „Echa”.
  • Bycie księdzem dziś to niełatwa droga, a jednak na niej trwają. Co daje im siłę?
  • Za jego wstawiennictwem rodzą się dzieci, znikają nowotwory, ludzie odzyskują wiarę. Kim był sługa Boży brat Kalikst?
  • Relacja z Jerycha Młodych i o planach jubileuszu koronacji obrazu Matki Bożej Kodeńskiej.
(Oglądana: 324, w tym oglądana dzisiaj: 1)