1. Intencje
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza, a po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na KUL – Bóg zapłać wszystkim darczyńcom
 3. W czwartek 29 czerwca UROCZYSTOŚĆ Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze święte o godz. 9.30 i 18.00. Taca tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie Bazyliki św. Piotra w Rzymie
 4. OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO PO POŁUDNIU O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 i 17.00. Kancelaria na czas wakacji czynna tylko w dni powszednie po mszy świętej wieczorowej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny 
 5. W tym tygodniu wypada I SOBOTA MIESIĄCA – Msza święta o godz. 17.00, a także I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00)
 6. Także w przyszłą niedzielę 2 lipca w Kodniu odbędzie się DIECEZJALNY DZIEŃ CHOREGO. Jest to również uroczystość odpustowa ku czci NMP Kodeńskiej – Wszystkich chorych którzy nie mogą się udać do Kodnia zapraszamy na Mszę świętą wieczorową o godz 17.00 połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych 
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Kolonii Zakalinki, a sprzątali: Krystyna Kociubińska, Krystyna Chwedoruk, Barbara Skubisz. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Północnej i Złotej Rosy. Zapraszamy na godz. 19.00
 8. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Bądźcie jak Dobry Pasterz – w numerze relacja ze święceń kapłańskich, które miały miejsce 17 czerwca w siedleckiej katedrze.
  • Jeżeli Polska ulegnie duchowemu rozbiorowi, konsekwencje będą straszne – mówi w wywiadzie dla „Echa” kard. Gerhard Muller, były prefekt watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary.
  • „Byłam analfabetką, jeśli chodzi o wiarę. To on mnie uratował i przyprowadził do Boga” – mówi o swoim synu mama bł. Carla Acutisa.
  • Dlaczego członkowie Kół Żywego Różańca mają obowiązek duchowej formacji?
  • Czego nie może zabraknąć w wakacyjnej apteczce? – odpowiedź w dziale „zdrowie”.
(Oglądana: 376, w tym oglądana dzisiaj: 1)