1. Intencje
 2. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00), a w Kodniu odbywa się DIECEZJALNY DZIEŃ CHOREGO. Jest to również uroczystość odpustowa ku czci NMP Kodeńskiej – Wszystkich chorych którzy nie mogą się udać do Kodnia zapraszamy na Mszę świętą wieczorową o godz 17.00 połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych 
 3. W tym tygodniu wypada  I CZWARTEK MIESIĄCA – Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do Msza święta o godz. 17.00 – zachęcamy do osobistej adoracji i I PIĄTEK MIESIĄCA – adoracja po Mszy świętej o godz.17.30
 4. Przypominam, że OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 i 17.00. Kancelaria czynna tylko w dni powszednie po mszy świętej wieczorowej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny 
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Północnej i Złotej Rosy, a sprzątali:  Agata i Maja Woźniak, Grażyna, Aniela i Bartłomiej Juszkiewicz, Grażyna i Zofia Panasiuk, Grażyna Fedczuk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej blok nr. 22. Zapraszamy na godz. 17.30
 6. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Księża zmieniają parafie. W numerze lista obowiązujących od 1 lipca zmian wśród duchowieństwa.
  • Kogo mogą objąć emerytury stażowe, jakie jest ich założenie i co sądzą o nich eksperci? –  w rozmowie „Echa”.
  • Nie ustaje dyskusja o aborcji. Czy kolejny będzie temat eutanazji i czy jesteśmy gotowi, by stawić mu czoło?
  • Żyjemy w czasach, w których ludzie – zamiast się wstydzić – chlubią się swoimi grzechami – komentuje specjalnie dla „Echa” ks. prof. Robert Skrzypczak.
  • S. Hilaria Główczyńska ratuje powołania kapłańskie i pomaga w trudnych sprawach. Na jakim etapie jest proces beatyfikacyjny pochodzącej z naszej diecezji zakonnicy?
  • Dorosłe dzieci kontra rodzice. Jak skutecznie odciąć pępowinę i mądrze budować wzajemne relacje?
(Oglądana: 402, w tym oglądana dzisiaj: 1)