ZAPOWIEDZI

ADAM PAWEŁ DEMIDZIUK,  kawaler, zam. w Horoszkach Dużych,
par. p.w. Matki Bożej Anielskiej w Horoszkach Dużych

i BARBARA FILIPIUK, panna, zam. Wandopolu, par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ I


 1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj Wójt Gminy Konstantynów i Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie zapraszają na Bal szlachecki w Kozieradach w Parku Platerów w Konstantynowie. Początek o godzinie 15:00. Podczas uroczystego otwarcia imprezy będzie miało miejsce odsłonięcie pamiątkowej tablicy z okazji 160. rocznicy Powstania Styczniowego. 
 4. W czwartek 13 lipca o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski.
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Janowskiej blok nr. 22, a sprzątali: Marian i Bożena Włodarczyk, Janina i Marian Omelaniuk. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej blok nr. 24. Zapraszamy na godz. 18.00
 6. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Lizbona jest znakiem powrotu młodzieży do Kościoła, potrzebnym nam wszystkim znakiem nadziei. O Światowych Dniach Młodzieży, wierze i zaangażowaniu młodych w Kościół – w rozmowie z bp. Grzegorzem Suchodolskim.
  • Wakacje odpoczynkiem od Boga? Przeciwnie! Parafie naszej diecezji organizują wypoczynek dla dzieci, by zapewnić im możliwość spędzenia wartościowego czasu.
  • Studium Życia Rodzinnego Diecezji Siedleckiej działa już od roku. O jego celach i zadaniach mówi dyrektor ks. Jakub Kozak.
  • Rodzice od początku mieli świadomość, że córka nie należy do nich, ale do Boga. O bł. Klarze Badano w tekście „Przyszła do mnie z nieba”.
  • W numerze relacja z Diecezjalnego Dnia Chorego w Kodniu oraz uroczystości jubileuszowych miasteczka Mariapoli Fiore Ruchu Focolari w Trzciance.
  • Jakie są pierwsze objawy niedosłuchu i dlaczego noszenie aparatu to żaden wstyd – w dziale „zdrowie”.


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Teresa Nowicka

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 339, w tym oglądana dzisiaj: 1)