ADAM PAWEŁ DEMIDZIUK,  kawaler, zam. w Horoszkach Dużych,

i BARBARA FILIPIUK, panna, zam. Wandopolu, par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ I

2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj Wójt Gminy Konstantynów i Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie zapraszają na Bal szlachecki w Kozieradach w Parku Platerów w Konstantynowie. Początek o godzinie 15:00. Podczas uroczystego otwarcia imprezy będzie miało miejsce odsłonięcie pamiątkowej tablicy z okazji 160. rocznicy Powstania Styczniowego.
  4. W czwartek 13 lipca o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec fatimski.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Janowskiej blok nr. 22, a sprzątali: Marian i Bożena Włodarczyk, Janina i Marian Omelaniuk. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej blok nr. 24. Zapraszamy na godz. 18.00
  6. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Lizbona jest znakiem powrotu młodzieży do Kościoła, potrzebnym nam wszystkim znakiem nadziei. O Światowych Dniach Młodzieży, wierze i zaangażowaniu młodych w Kościół – w rozmowie z bp. Grzegorzem Suchodolskim.
    • Wakacje odpoczynkiem od Boga? Przeciwnie! Parafie naszej diecezji organizują wypoczynek dla dzieci, by zapewnić im możliwość spędzenia wartościowego czasu.
    • Studium Życia Rodzinnego Diecezji Siedleckiej działa już od roku. O jego celach i zadaniach mówi dyrektor ks. Jakub Kozak.
    • Rodzice od początku mieli świadomość, że córka nie należy do nich, ale do Boga. O bł. Klarze Badano w tekście „Przyszła do mnie z nieba”.
    • W numerze relacja z Diecezjalnego Dnia Chorego w Kodniu oraz uroczystości jubileuszowych miasteczka Mariapoli Fiore Ruchu Focolari w Trzciance.
    • Jakie są pierwsze objawy niedosłuchu i dlaczego noszenie aparatu to żaden wstyd – w dziale „zdrowie”.

+ Teresa Nowicka