MICHAŁ GRZEGORZ BIELA, kawaler, zam. Skarżysko Kamienna, par. p.w. św. Br. Alberta Skarżysko Kamienna
i MARTA BOBIŃSKA, panna, zam. Boninie, par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

***

PIOTR ZAJĄCZKOWSKI, kawaler, zam. w Sławacinku Starym, par. p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podl.
i MAŁGORZATA JANCZUK, panna, zam. w Konstantynowie, par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ I

2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj  w naszej parafii gościmy ks. Marka Bieńkowskiego dyrektora Katolickiego Radia Podlasie. Tego dnia ofiary składane na tacę są przeznaczone na utrzymanie naszej diecezjalnej rozgłośni. Będzie można nabyć dobrą wartościową książkę.
  4. We wtorek ks. Krzysztof obchodzi swoje imieniny – pamiętajmy o nim w swoich modlitwach
  5. Za tydzień w niedzielę 30 lipca poświęcenie pojazdów po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów, ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na misje
  6. Na procesja na cmentarz przed odpustem parafialnym św. Jacka, zapraszamy w niedzielę 13 sierpnia po Mszy świętej o godz. 12.00
  7. Biskup Siedlecki zaprasza wszystkich Diecezjan do licznego udziału w tegorocznej 43 Pieszej Podlaskiej Pielgrzymce na Jasną Górę, która będzie przeżywana pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Więcej informacji na stronie pielgrzymki: https://pielgrzymka-podlaska.pl/
  8. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza.
  9. Na spotkanie Rady Parafialnej zapraszam wszystkich radnych i Pana Wójta, w niedzielę 6 sierpnia o godz. 18.00 do salki katechetycznej
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i koszenie trawy rodzinom z Zakanala, a sprzątali: Kinga Wereszko, Arek Wereszko, Katarzyna Melaniuk, Piotr Laszuk, Marcel Laszuk i Kamil Laszuk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej, blok nr. 26. Zapraszamy na godz. 17.30
  11. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Modlitwa nie jest czarodziejską różdżką: poprosiliśmy i już otrzymujemy. Od czego zależy skuteczność naszej modlitwy – w dziale opinie.
    • Podczas rozmowy telefonicznej przestępcy zawsze pospieszają, żeby wykonywać ich polecenia. Jak nie dać się oszukać i nie stracić oszczędności życia – tłumaczą eksperci.
    • Modlitwa psalmami może pomóc w zrozumieniu sytuacji, które towarzyszą człowiekowi, niezależnie od czasów, w jakich żyje. Na czym polega? – odpowiedź w dziale formacja.
    • Problem alergii dotyczy ok. 40% Polaków i będzie narastał. Dobrą wiadomością dla alergików jest wprowadzenie refundacji na lek odczulający.
    • Wojna rozpoczęta po to, by nie dopuścić do rozszerzenia NATO, kończy się tym, że rozszerzenie następuje – szczyt NATO w Wilnie oczami politologa.