1. Intencje
 2. Dzisiaj Odpust św. Jacka i dożynki parafialne. Uroczystościom odpustowym w tym roku przewodniczy ks. Jacek Świątek. Po procesji błogosławieństwo małych dzieci.
 3. Dzisiaj po każdej Mszy św. rodzice będą sprzedawać słodkości. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup szafek do szatni dla dzieci.
 4. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte w naszej parafii o godz.9.30, 10.45 DPS i 17.00
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Janowskiej, blok nr. 32, a sprzątali: Dorota Dorofiejuk, Zofia i Irek Kieszkowscy, Anna Maryniuk, Grażyna Korolczuk, Zdzisław Naumiuk, Maria Trochonowicz i Bożena Klimczuk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej, blok nr. 34. Zapraszamy na godz. 17.30
 6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca – taca gospodarcza.
 7. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Obszerna relacja z uroczystości w Kodniu z okazji 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Kodeńskiej.
  • Żyje, bo stał się cud – świadectwo odzyskania zdrowia za wstawiennictwem Matki Bożej Kodeńskiej.
  • Tutaj cuda dzieją się po cichu. Czarna Madonna wciąż skutecznie wstawia się za tymi, którzy się do Niej zwracają.
  • Czy podczas koncertu techno można usłyszeć Jezusa? W jaki sposób „przetłumaczyć” Dobrą Nowinę, by była ona czytelna dla nowego pokolenia – w dziale „opinie”.
  • Władza stała się bożkiem, za nią wielu polityków jest w stanie podeptać fundamentalne wartości. O kampanii wyborczej od kuchni w rozmowie „Echa”.
  • Czego potrzebuje dziecko, by zwiększyć odporność – w dziale zdrowie.

(Oglądana: 564, w tym oglądana dzisiaj: 1)