ZAPOWIEDZI

DAWID FRANCISZEK BROSZKO, kawaler, zam. w Jarosławiu,
par. p.w. Królowej Polski w Jarosławiu
i MONIKA ANNA TYSZKO, panna, zam. Bonin-Ogródki par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

***

JAKUB JAN SZEWCZUK, kawaler, zam. w Janowie Podlaskim
par. p.w. Trójcy Św. w Janowie Podlaskim
i MAGDALENA KĘPIŃSKA, panna, zam. w Konstantynowie par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia


  1. Intencje
  2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj po Mszy świętej o 12.00 procesja na cmentarz i różaniec fatimski – zapraszamy. Później poświęcenie nowych pomników.
  4. We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy świętej. Msze św. o godz.8.00, 9.30, DPS 10.45 i 17.00. Zbiórka do puszek Solidarność ze Słowenią,
  5. Za tydzień w niedzielę 20 sierpnia Odpust św. Jacka i dożynki parafialne. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Jacek Świątek. Proszę o przygotowanie wieńców dożynkowych. Zwracam się z prośbą do Kół Gospodyń z naszej parafii o przygotowanie poczęstunku dla uczestników odpustu wokół kościoła np. chleb, ciasto, pączki itp. Po procesji błogosławieństwo małych dzieci.
  6. W następną niedzielę po każdej Mszy św. rodzice będą sprzedawać słodkości. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup szafek do szatni dla dzieci.
  7. Komunikat Ks Bp. Pomoc dla Słowenii zbiórka do puszek 15 sierpnia.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Janowskiej, blok nr. 30, a sprzątali: Anna Dmowska, Renata i Milena Ladwiniec, Monika Mirończuk, Joanna Żuk, Natalka, Zuzanna, Piotr Puchacz. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła i chodnika wokół kościoła, prosimy rodziny z ul. Janowskiej, blok nr. 32. Zapraszamy na godz. 17.30
  9. Sprawozdanie z ostatniej Rady Parafialnej. Pan Wójt przedstawił radnym szczegóły otrzymanej dotacji na remont zabytków. Ks. Proboszcz ustalił z Radą Parafialną, że od września Mszę św. w niedzielę w naszej parafii będą o godz. 8.00, 10.00, i 12.00 nie będzie Mszy św. o godz 17.00
  10. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Łukasz Tymicki

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 804, w tym oglądana dzisiaj: 1)