ZAPOWIEDZI

DAWID FRANCISZEK BROSZKO, kawaler, zam. w Jarosławiu,
par. p.w. Królowej Polski w Jarosławiu
i MONIKA ANNA TYSZKO, panna, zam. Bonin-Ogródki par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ I

***

JAKUB JAN SZEWCZUK, kawaler, zam. w Janowie Podlaskim
par. p.w. Trójcy Św. w Janowie Podlaskim
i MAGDALENA KĘPIŃSKA, panna, zam. w Konstantynowie par. tutejszej

– ZAPOWIEDŹ I


  1. Intencje
  2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj święto Przemienienia Pańskiego i PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00), a po Mszy świętej wieczorowej spotkanie Rady Parafialnej i Pana Wójta, w salce katechetycznej
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o 12.00 procesja na cmentarz i różaniec fatimski – zapraszamy. Później poświęcenie nowych pomników, Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii parafialnej,
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Janowskiej, blok nr. 28, a sprzątali: Samoraj Zofia, Edyta Geresz, Dawid, Hanna i Sylwester Geresz, Barbara Filipiuk i Agnieszka Woźniak W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej, blok nr. 30. Zapraszamy na godz. 17.30
  6. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+++

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 700, w tym oglądana dzisiaj: 1)