1. Intencje
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca – taca gospodarcza. 
 3. W tym tygodniu wypada I PIĄTEK MIESIĄCA i I SOBOTA MIESIĄCA  – adoracja po Mszy świętej o godz. 7.00 i 17.00, a także I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00)
 4. 1 września przypada 84 r. wybuchu II wojny światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o poległych za Ojczyznę.
 5. Ks. bp Kazimierz Gurda zaprasza na pielgrzymkę do Pratulina Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w sobotę 2 września. Rozpoczęcie o godz. 9.45
 6. W niedzielę 3 września Imieniny Ks. Bp Grzegorza Suchodolskiego.
 7. Od września Msze św. w niedzielę w naszej parafii o godz. 8.00, 10.00 i 12.00 nie będzie Mszy św. po południu o godz. 17.00
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Janowskiej, blok nr. 34, a sprzątali: … W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej, blok nr. 36. Zapraszamy na godz. 17.30
 9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Krytyka pielgrzymek, jaka przetoczyła się przez niektóre media, świadczy o wielkiej sile tej formy pobożności. Co ciekawe, podobne próby obrzydzenia pielgrzymek stosowali też komuniści. 
  • Wraz z początkiem roku szkolnego rośnie liczba dzieci i młodzieży w poradniach zdrowia psychicznego. Co jest tego powodem: stres, zbyt wysokie wymagania rodziców i nauczycieli? – w rozmowie „Echa”.
  • O mistycznych spotkaniach z Jezusem pochodzącej z naszej diecezji s. Hilarii Główczyńskiej – w artykule „Wołanie miłości”.
  • Samotność a osamotnienie – jak je rozumieć? I jak oswoić samotność doświadczaną wbrew sobie?
  • Dieta w cukrzycy. Czy prawdą jest, że chory może jeść owoce bez ograniczeń? Dlaczego powinien unikać głodówek? I czy miód to rzeczywiście dobry zamiennik cukru białego? – w dziale „zdrowie”.
  • Żywy Różaniec potrzebuje ludzi zaangażowanych i pełnych nowych pomysłów. Jacy powinni być zelatorzy Żywego Różańca? – w materiałach formacyjnych dla kółek różańcowych.

(Oglądana: 417, w tym oglądana dzisiaj: 1)