1. Intencje
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca – ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła
 3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszym kościele o godz. 8.00 10.00 i 12.00, po niej w procesji udamy się na cmentarz parafialny odmawiając różaniec za zmarłych. Nie będzie Mszy świętej o godz. 17.00.
 4. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w naszym kościele o godz. 10.00, 12.00 i 17.00, a po niej rozpoczniemy modlitwę wypominkową i różaniec za zmarłych 
 5. Szczególną pomocą dla naszych zmarłych jest nasza modlitwa. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na ławce przy gazetach. Na kartkach piszemy czytelnie imiona (w bierniku – np.: Annę) i nazwiska naszych bliskich zmarłych, a także adres ofiarodawcy (wypominki w oktawie wszystkich świętych będą czytane miejscowościami). Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną. Można je przynieść do zakrystii albo zrobić przelew na konto parafialne w tytule wpisując WYPOMINKI i imię i nazwisko ofiarodawcy. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 
 6. Od czwartku 2 listopada przez  całą oktawę zapraszamy na modlitwę wypominkową i różaniec za zmarłych do kościoła parafialnego. W dni powszednie po Mszy świętej o 17.00, a w niedzielę po godz. 12.00. Będziemy się modlić za naszych bliskich zmarłych w następującym porządku: w czwartek – BONIN, BONIN OGRÓDKI, HOROSZKI MAŁE, WALIMEK; w piątek – KAZIMIERZÓW, KOLONIA KOMARNO i RACZKI, ZALESIE; w sobotę – WIECHOWICZE, WITOLDÓW, WANDOPOL; niedzielę – ZAKANALE; w poniedziałek – ZAKALINKI I ZAKALINKI KOLONIA, we wtorek – KONSTANTYNÓW cz. I (3 Maja, Janowska, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Leśna, Mickiewicza, Miła, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Wolności), w środę – KONSTANTYNÓW cz. II (Platera, Północna, Rolnicza, Siedlecka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Targowa, Wesoła, Wyszyńskiego, Zielona, Złotej Rosy)
 7. Tradycyjnie odwiedzając przez kolejne 8 dni listopada cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny, czyli darowanie doczesnej kary za grzechy odpuszczone już co do winy. Dla zyskania odpustu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, wzbudzić akt wyzbycia się jakiegokolwiek przywiązania do grzechu oraz pomodlić się w intencjach papieskich.
 8. W tym tygodniu wypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek, Pierwsza Sobota i Pierwsza Niedziela Miesiąca.
 9.  W przyszłą niedzielę, 5 listopada, otoczmy Ks. Proboszcza naszą osobistą modlitwą w dniu jego imienin.
 10. W tym roku na Uroczystą Suma Odpustowa ku czci Św. Elżbiety Węgierskiej zapraszamy w niedzielę 12 listopada na godz. 12.00.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Targowej i Mickiewicza, a sprzątali: Maria Nitychoruk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Siedleckiej. Zapraszamy na godz. 18.00
 12. W zakrystii można nabyć kalendarze rolnika po 35zł i kalendarze misyjne i z wizerunkami MB po 10 zł.
 13. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

MODLITWA WYPOMINKOWA I RÓŻANIEC

 • dnie powszednie po Mszy świętej o godz. 17.00
 • w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00

Porządek modlitw wypominkowych (2023)

Czwartek 02.11
o 17.00
BONIN, BONIN OGRÓDKI, HOROSZKI MAŁE, WALIMEK
Piątek 03.11
po Mszy świętej o 17.00
KAZIMIERZÓW, KOLONIA KOMARNO, RACZKI, ZALESIE
Sobota 04.11
po Mszy świętej o 17.00
WIECHOWICZE, WITOLDÓW, WANDOPOL
Niedziela 05.11
po Mszy świętej o 12.00
ZAKANALE
Poniedziałek 06.11
po Mszy świętej o 17.00
ZAKALINKI, ZAKALINKI KOLONIA
Wtorek 07.11
po Mszy świętej o 17.00
KONSTANTYNÓW – cz. I (3 Maja, Janowska, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Leśna, Mickiewicza, Miła, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Wolności)
Środa 08.11
po Mszy świętej o 17.00
KONSTANTYNÓW – cz. II (Platera, Północna, Rolnicza, Siedlecka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Targowa, Wesoła, Wyszyńskiego, Zielona, Złotej Rosy)
(Oglądana: 799, w tym oglądana dzisiaj: 1)