2. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA. Po Mszy świętej o godz. 12.00. Wystawienie Najświętszego sakramentu i modlitwa wypominkowa za zmarłych polecanych w wypominkach z ZAKANALE; w poniedziałek – ZAKALINKI I ZAKALINKI KOLONIA, we wtorek – KONSTANTYNÓW cz. I (3 Maja, Janowska, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Leśna, Mickiewicza, Miła, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Wolności), w środę – KONSTANTYNÓW cz. II (Platera, Północna, Rolnicza, Siedlecka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Targowa, Wesoła, Wyszyńskiego, Zielona, Złotej Rosy) i wszystkie kartki nie podpisane lub bez adresu
  3. W sobotę 11 listopada będziemy obchodzić 105. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wywieśmy tego dnia w naszych domach flagi biało-czerwone. Na godz. 9.30 zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny.
  4. Za tydzień w niedzielę 12 listopada na godz. 12.00 odpust ku czci Św. Elżbiety Węgierskiej. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
  5. Pielgrzymka samolotowa do Rzymu w dniach od 4 lutego do 9 lutego 2024 r. Zapisy w zakrystii.
  6. Dziękujemy strażakom za pomoc w zorganizowaniu bezpiecznej procesji na cmentarz 1 Listopada.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Konstantynowa z ul. Siedleckiej – A sprzątali, Jarosław Cieśluk.. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Konstantynowa z ul. Wesołej i Zielonej. Zapraszamy na godz. 18.00
  8. Kalendarze rolnika – 35 zł i kalendarze misyjne – 10 zł
  9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Nawet gdy na śmierć patrzy się przez pryzmat wiary, pojawiają się gniew i rozpacz. Jak sobie z tym radzić?
    • Wierność ojczyźnie to nie wybór, lecz konieczność – czym jest miłość do ojczyzny według ks. Jerzego Popiełuszki?
    • Opozycja już snuje plany przywrócenia możliwości dokonywania aborcji. Jakie argumenty za życiem mamy jako katolicy?
    • Poddawana eksperymentom pseudomedycznym, cudownie uzdrowiona za wstawiennictwem św. o. Pio stała się niezłomną obrończynią życia – prof. Wanda Półtawska we wspomnieniach znajomych.
    • Mimo setek lat od śmierci ciała wielu świętych pozostają w nienaruszonym stanie. To dowód na świętość?
    • Wspominamy księży z diecezji siedleckiej, którzy odeszli w minionym roku.
    • Rak żołądka rozwija się latami, nie dając objawów. Czy możemy się przed nim uchronić? – odpowiedź w dziale „zdrowie”.

MODLITWA WYPOMINKOWA I RÓŻANIEC

• dnie powszednie po Mszy świętej o godz. 17.00
  • w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00

Porządek modlitw wypominkowych (2023)