2. Dzisiaj w naszej parafii Odpust ku czci św. Elżbiety Węgierskiej Naszej Patronki. Sumę odpustową o godzinie 12.00 będzie sprawował proboszcz parafii Leśna Podlaska O. Łukasz. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dzisiaj po Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek jako nasza solidarność i pomoc Kościołowi prześladowanemu.
  4. Za tydzień w niedzielę 19 listopada Światowy Dzień Ubogich. Taca na działalność Caritas.
  5. Za dwa tygodnie w niedzielę 26 listopada będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
  6. Pielgrzymka samolotowa do Rzymu w dniach od 4 lutego do 8 lutego 2024 r. Zapisy w zakrystii.
  7. Dziękujemy za ofiarę 100 zł na utrzymanie kościoła, bezimienna z Konstantynowa.
  8.  W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Konstantynowa z ul. Spokojnej i Sportowej. Zapraszamy na godz. 17.30
  9. Kalendarze rolnika – 35 zł i kalendarze misyjne – 10 zł
  10. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Ani za życia, ani po śmierci nie doświadczył świętego spokoju. Kim był jeden z patronów naszej diecezji – św. Jozafat Kuncewicz?
    • Czy dusze czyśćcowe mogą objawiać się żyjącym i prosić o modlitwę? Jest na to wiele dowodów.
    • Reakcją na śmierć bliskiej osoby jest żal i gniew. Co zrobić, by bunt przeciw śmierci nie stał się buntem przeciw Bogu?
    • Do czego Kościołowi potrzebny jest synod? O wnioskach płynących z jego pierwszej sesji i jak je przełożyć na poziom diecezjalny – w rozmowie „Echa”.
    • Wszystko zawdzięczam Bogu – świadectwo niepijącego od 20 lat alkoholika, który dziś pomaga innym.
    • Naród, który nie wierzy w swoją wielkość, kończy się. Jak dzisiaj rozumieć słowa bł. kard. S. Wyszyńskiego?
    • Co jeść, a czego unikać przy zapaleniu tarczycy – w dziale „zdrowie”.