1. Intencje
 2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan
 3. Dzisiaj także w Pratulinie rozpoczyna się nowenna do Błogosławionych Męczenników Podlaskich.
 4. Diecezjalny Moderator Kół Żywego Różańca, zwraca się z prośbą do wszystkich zelatorów o uaktualnienie liczby kółek różańcowych modlących się w każdej parafii.  Bardzo proszę wszystkich zelatorów o dostarczenie list do zakrystii w najbliższym tygodniu.
 5. Film Powstaniec 1863 r. Wyjazd do kina w Białej Podlaskiej 17 Lutego 2024 r. sobota godz. 9.00 Cena biletu 18 zł. Zapisy w zakrystii.
 6. W tym tygodniu kończymy wizytę kolędową – harmonogram i zasady przyjmowania znajdują się na naszej stronie parafialnej i w gablocie przed kościołem. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć księdza po kolędzie a miałby takie życzenie w tym tygodniu prosimy o kontakt zakrystii.
 7. Gazety Echo Katolickie od stycznia 2024 po 4 zł. składamy do skarbony.
 8. Opłaty na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego w 2024 r. po 40 zł od rodziny. Proszę wpłacać na konto cmentarne, Pokorna prośba o segregację śmieci w kontenerach i biodegradację. Śmieci jest coraz więcej, podrożał wywóz i  są spore problemy i utrzymanie porządku na cmentarzu parafialnym.
 9. Zapisy na ministrantów chłopców z kl.III i starszych w zakrystii. Kandydat przychodzi z rodzicami. Zbiórka w najbliższy piątek o godz. 19.00 w sali w Domu Parafialnym.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać.
 11. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Wandopola. Zapraszamy na godz. 17.00
 12. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO.


WIZYTA DUSZPASTERSKA 15-18 stycznia 2024 r.

Poniedziałek – 15.01.2024
15.00WIZYTA KOLĘDOWA – ul. Spokojna, Północna i Miła
WIZYTA KOLĘDOWA – ul. Słoneczna
Wtorek – 16.01.2024
15.00WIZYTA KOLĘDOWA-ul. 3 Maja i Ogrodowa
WIZYTA KOLĘDOWA- ul. Klonowa i Kopernika
Środa – 17.01.2024
9.30WIZYTA KOLĘDOWA- Dom Pomocy Społecznej 
15.00WIZYTA KOLĘDOWA – ul. Janowska od Domu Parafialnego do Ośrodka Zdrowia
WIZYTA KOLĘDOWA- ul. Siedlecka
Czwartek – 18.01.2024
15.00WIZYTA KOLĘDOWA- Leśna,Wesoła, Zielona i Ogródki działkowe

Zasady wizyty kolędowej 

 1. Mieszkanie powinno być dobrze wywietrzone i przygotowane tak, jak zwyczajowo na wizytę duszpasterską – prosimy o obecność w miarę możliwości wszystkich mieszkańców, o biały obrus, wodę święconą, krzyż, świeczki i Pismo św. na stole.
 2. Zasadniczym celem spotkania będzie wspólna modlitwa,  błogosławieństwo mieszkania i serdeczna rozmowa, a także chcemy zaktualizować naszą kartotekę parafialną
 3. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie i ewentualnie wyjście przed dom lub mieszkanie w momencie, kiedy kapłan będzie się zbliżał z wizytą.
 4. Z powodu wydarzeń losowych plany wizyty mogą się zmienić w każdym momencie lub sama wizyta może być zawieszona. Prosimy o śledzenie na bieżąco stanu wizyty duszpasterskiej w aktualnościach na stronie parafialnej
 5. Ofiary kolędowe na tegoroczne prace w naszej parafii można składać przekazując ją w czasie wizyty kolędowej lub robiąc przelew na konto parafialne.

Za życzliwość i wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać

(Oglądana: 600, w tym oglądana dzisiaj: 1)