1. Intencje
 2. Dzisiaj Kościół na całym świecie obchodzi kolejną Niedzielę Słowa. Zachęcamy aby ten dzień, był poświęcony rodzinnemu czytaniu Pisma Świętego. 
 3. We wtorek  23 stycznia wspomnienie Błogosławionych męczenników Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy. ks. Jacek proboszcz z Pratulina zaprasza na odpust, który rozpocznie się o godz. 11.15 modlitwą a o godz. 12.00 Eucharystia wraz z włączeniem do grona kandydatów Bractwa Strażnicy Kościoła, po mszy litania, modlitwy zawierzenia i agapa w domu pielgrzyma.
 4. W piątek 26 stycznia na godz.17 zapraszamy rodziców dzieci z kl. III do uprzątnięcia choinek, dekoracji świątecznych i posprzątanie kościoła.
 5. Podziękowanie za kolędę. Wizyta kolędowa zakończyła się. Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość, wspólną modlitwę. Kierowcą za podwożenie za poczęstunki i złożone ofiary na remont naszego kościoła. Bóg zapłać.
 6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza na ogrzewanie kościoła.
 7. Wójt Gminy Konstantynów i Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie zapraszają za tydzień w niedzielę 28 stycznia na Prezentację “Za Kolędę Dziękujemy”. Początek o godz.13.00 w Hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Konstantynowie.
 8. Przekazy wpłat na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku pod chórem.
 9. Dziękuję za sprzątanie kościoła p. Halina Murawska, Renata Kołodyńska, Daria i Krystyna Osiej,
 10. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO
  • Kim byli i co dzisiaj mają nam do powiedzenia bł. Wincenty Lewoniuk i jego towarzysze? Jak rozwija się kult bł. Męczenników Podlaskich? Z numerem „Echa” obrazek z modlitwą przez ich wstawiennictwo.
  • O zamieszaniu wokół mediów publicznych – w rozmowie z przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Maciejem Świrskim.
  • Odkłamywanie fałszywej narracji – druga część cyklu o Funduszu Kościelnym.
  • Dlaczego podczas liturgii słuchamy dwóch, a w niedzielę trzech fragmentów Pisma Świętego? – w dziale „formacja”.
  • Relacja z instalacji relikwii bł. Pauliny Jaricot w siedleckiej katedrze.
  • O wpływie energetyków na młody organizm – w dziale „zdrowie”.
 11. ŻYCZENIA
  • Dzisiaj swoje święto obchodzą wszystkie Babcie a jutro wszyscy Dziadkowie. Dziękując im za ich życzliwość i ogromne serce w szczególny sposób pamiętajmy o nich w swoich modlitwach. Wypraszajmy dla nich jak najwięcej błogosławieństwa, łask Bożych, opieki Matki Bożej i zdrowia a dla tych, którzy odeszli już do wieczności łaskę oglądania Boga twarzą w twarz i wiecznej szczęśliwości w gronie świętych i błogosławionych w niebie.


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Genowefa Weśniuk

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 362, w tym oglądana dzisiaj: 1)