2. Dzisiaj Kościół na całym świecie obchodzi kolejną Niedzielę Słowa. Zachęcamy aby ten dzień, był poświęcony rodzinnemu czytaniu Pisma Świętego.
  3. We wtorek  23 stycznia wspomnienie Błogosławionych męczenników Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy. ks. Jacek proboszcz z Pratulina zaprasza na odpust, który rozpocznie się o godz. 11.15 modlitwą a o godz. 12.00 Eucharystia wraz z włączeniem do grona kandydatów Bractwa Strażnicy Kościoła, po mszy litania, modlitwy zawierzenia i agapa w domu pielgrzyma.
  4. W piątek 26 stycznia na godz.17 zapraszamy rodziców dzieci z kl. III do uprzątnięcia choinek, dekoracji świątecznych i posprzątanie kościoła.
  5. Podziękowanie za kolędę. Wizyta kolędowa zakończyła się. Składam serdeczne podziękowanie za życzliwość, wspólną modlitwę. Kierowcą za podwożenie za poczęstunki i złożone ofiary na remont naszego kościoła. Bóg zapłać.
  6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza na ogrzewanie kościoła.
  7. Wójt Gminy Konstantynów i Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie zapraszają za tydzień w niedzielę 28 stycznia na Prezentację “Za Kolędę Dziękujemy”. Początek o godz.13.00 w Hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Konstantynowie.
  8. Przekazy wpłat na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku pod chórem.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła p. Halina Murawska, Renata Kołodyńska, Daria i Krystyna Osiej,
  10. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO
    • Kim byli i co dzisiaj mają nam do powiedzenia bł. Wincenty Lewoniuk i jego towarzysze? Jak rozwija się kult bł. Męczenników Podlaskich? Z numerem „Echa” obrazek z modlitwą przez ich wstawiennictwo.
    • O zamieszaniu wokół mediów publicznych – w rozmowie z przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Maciejem Świrskim.
    • Odkłamywanie fałszywej narracji – druga część cyklu o Funduszu Kościelnym.
    • Dlaczego podczas liturgii słuchamy dwóch, a w niedzielę trzech fragmentów Pisma Świętego? – w dziale „formacja”.
    • Relacja z instalacji relikwii bł. Pauliny Jaricot w siedleckiej katedrze.
    • O wpływie energetyków na młody organizm – w dziale „zdrowie”.
  11. ŻYCZENIA
    • Dzisiaj swoje święto obchodzą wszystkie Babcie a jutro wszyscy Dziadkowie. Dziękując im za ich życzliwość i ogromne serce w szczególny sposób pamiętajmy o nich w swoich modlitwach. Wypraszajmy dla nich jak najwięcej błogosławieństwa, łask Bożych, opieki Matki Bożej i zdrowia a dla tych, którzy odeszli już do wieczności łaskę oglądania Boga twarzą w twarz i wiecznej szczęśliwości w gronie świętych i błogosławionych w niebie.

W tym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Genowefa Weśniuk