1. Intencje
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca a tym samym taca gospodarcza na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 3. W piątek 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego – wraz z całym Kościołem będziemy przeżywali w Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia poświęcamy gromnicę. Ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na rzecz zakonów kontemplacyjnych. Msze święte w naszym kościele o godz. 9.30, 12.00 i 17.00. Tego dnia wypada też Pierwszy Piątek Miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy świętej o godz. 17.00
 4. O godz.18.00 w sali katechetycznej spotkanie uczestników pielgrzymki do Rzymu. Obecność obowiązkowa.
 5. W tym tygodniu przypada także – Pierwszy Czwartek Miesiąca i Pierwsza Sobota Miesiąca – Msze święte o 7.00,  Pierwsza Niedziela Miesiąca – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 12.00
 6. W sobotę 3 lutego po Mszy świętej o godz. 7.00 będzie można otrzymać błogosławieństwo św. Błażeja połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i uprzątnięcie choinek rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Walimka. Zapraszamy na godz. 18.00
 8. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Kościół traci młodych. Jak w takiej sytuacji powinni zareagować rodzice?
  • Wspólnota niesie za sobą prawa i obowiązki, a tych jak ognia dziś się boimy. Dlaczego tak ważne jest odbudowanie wspólnoty narodowej i kościelnej – w dziale „opinie”.
  • Kiedy usłyszała głos: „Pójdź za Mną”, nie od razu z zachwytem powiedziała „tak”. Poruszające świadectwo powołania s. Barbary z naszej diecezji.
  • Z niepokojem patrzą na to, co dzieje się w Polsce. Jak obecną sytuację w kraju komentują mieszkańcy naszego regionu?
  • W numerze comiesięczne materiały dla kół Żywego Różańca oraz relacja z uroczystości 150 rocznicy męczeństwa unitów w Drelowie.

(Oglądana: 603, w tym oglądana dzisiaj: 1)