2. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 12.00
  3. W niedzielę 11 lutego będziemy przeżywali w Kościele XXXII Światowy Dzień Chorego, wszystkich chorych zapraszam na Mszę świętą o godz. 10.00, osoby, które chcą przystąpić do sakramentu namaszczenia chorych prosimy przygotować karteczki z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i datą urodzenia – dane potrzebne do wpisania do księgi chorych
  4. W sobotę 10 lutego o godz.18.00 spotkanie Rady Parafialnej w sali katechetycznej.
  5. W niedzielę 11 lutego po Mszy św. o godz. 12.00  spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Walimka, a sprzątali: Agnieszka i Kazimierz Toczyńscy, Ewa i Agnieszka Weśniuk, Krzysztof Rebczuk, Teresa Toczyńska i Halina Tyszko. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Horoszek Małych. Zapraszamy na godz. 17.30
  7. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Jakie są najważniejsze wyzwania stojące przed osobami życia konsekrowanego? Co zakonnice i zakonnicy dają dzisiejszemu światu? – w rozmowie z bp. Jackiem Kicińskim.
    • Z o. Maksymilianem Kolbem zetknął się w Auschwitz. Do końca życia podkreślał, że ocalenie zawdzięcza Maryi. Świadectwo pochodzącego z naszej diecezji więźnia obozu koncentracyjnego.
    • Byli jak bracia, nie łączyły ich więzy krwi, ale więzi duchowe, wiara i heroizm w znoszeniu prześladowań, także ze strony ludzi Kościoła. Niezwykła historia przyjaźni o. Dolindo i o. Pio.
    • Relacja z jubileuszu 150-lecia męczeństwa bł. Unitów Podlaskich z Pratulina.
    • Nie da się być „za”, a nawet przeciw, deklarować swoją wiarę w Boga i jednocześnie ją deformować – więcej w artykule „Rotacyjni”.
    • Świat cyfrowy nie ma przed nimi tajemnic, a gubią się w relacjach społecznych. O zagubionym pokoleniu młodych i ponurych perspektywach, jakie mogą czekać ich w przyszłości – w dziale „opinie”.
    • Jak najłagodniej przejść okres klimakterium – w dziale „zdrowie”.

W tym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Henryk Kowalczyk