Kamil Sołtysiuk, kawaler, zam. w Konstantynowie, par. tutejszej
i Klaudia Ilczuk, panna, zam. Rossoszu, par. p.w. św. Stanisława B.M. w Rossoszu
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

2. Zapowiedź
  3. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczona na cele inwestycyjne w diecezji siedleckiej.
  4. W piątek  o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Do rozważania wydarzeń z ostatnich godzin Pana Jezusa zapraszamy w szczególny sposób dzieci i młodzież bierzmowaną oraz przygotowującą się do bierzmowania i I Komunii świętej. Rozważania prowadzi młodzież, kandydaci do bierzmowania.
  5. Za tydzień – ostatnia niedziela miesiąca – tradycyjnie w naszej parafii taca na ogrzewanie kościoła.
  6. Po Mszy św. o godz, 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św. Obecność obowiązkowa.
  7. Za tydzień w niedzielę, zbiórka do puszek Ad Gentes, pomoc Kościołowi w potrzebie.
  8. Za 2 tygodnie, w niedzielę 10 marca w naszej parafii rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, którym przewodniczyć będzie ks, Jacek Lusztyk.
  9. Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Grobu Pana Jezusa, Bezimienna z Konstantynowa 100 zł.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Zakalinek Wsi a sprzątali: Krystyna i Mirosław Kolenda, Joanna i Bartek Kowaluk, Barbara Kozak, Jolanta, Barbara i Urszula Stefaniuk W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Zakalinek Wsi od połowy wioski do końca. Zapraszamy na godz. 17.30
  11. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Jaka przyszłość czeka szkolną religię? Czy w dyskusji na ten temat głos katechetów świeckich jest słyszalny?
    • Święcenia nie chronią ich przed trudnościami i kryzysami. Jak pomaga duchownym Betańska Misja Wspierania Kapłanów?
    • Coraz częściej słyszymy, że zabijanie w imię „miłosierdzia” to „normalność”. Co tak naprawdę oznaczałaby legalizacja eutanazji w naszym kraju?
    • Formacja w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży jest szkołą modlitwy i życia – świadectwo 16-letniej Klaudii, biegaczki narciarskiej.
    • Zapraszamy do lektury cyklu wielkopostnego „W unickiej szkole wiary”.
    • Mówi się, że rak to nie wyrok. Ale żeby tak było, trzeba szybkiej diagnostyki i wdrożenia leczenia – w rozmowie z Joanną Kozłowiec z Siedleckiego Centrum Onkologii.
    • Jak dzisiaj traktowani są pacjenci – seniorzy? – w dziale „Zdrowie”.

+ Waldemar Kudelski