1. Intencje
 2. Po  Mszy świętej o godz. 12.00 – Gorzkie żale
 3. W piątek  o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej
 4. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej Mszy świętej, a procesja z palmami wokół kościoła na początku Mszy świętej o godz. 12.00.
 5.  Droga Krzyżowa w Niedzielę Palmową ulicami naszej miejscowości o godz. 16 początek w kościele – trasa tradycyjna ul. Nowa, Północna i Parkowa – prosimy o przygotowanie stacji drogi krzyżowej. Do niesienia krzyża i czytania rozważań zapraszamy grupy – strażaków, nauczycieli, pracowników gminy, kółka różańcowe i wszystkich chętnych. Zabieramy świece i lampiony.
 6. W zakrystii można jeszcze kupić baranki wielkanocne z białej czekolady po 10zł, i świece wielkanocne po 20zł
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom  z Konstantynowa p. Joanna Kamińska, Teresa Filipiuk, Jadwiga Bazak,Małgorzata Stępnik, Bożena Bucka, Maia Iwaniuk, Iwona Lipińska, Elżbieta Łazowska.  W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła i placu wokół kościoła – grabienie liści przed procesją rezurekcyjną, prosimy rodziny z Zakanala. Zapraszamy na godz. 9.00
 8. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego: Kazimierzów 380zł, KRK Zakalinki zel. Krystyna Stefaniuk 100zł, ul. Północna 280zł, Zakalinki kol. nad rzeką 140zł, Blok nr 32 180zł Bóg zapłać ofiarodawcom
 9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • 40 lat temu bronili krzyża w Miętnem i robią to dziś – świadectwa byłych uczniów i relacja z rocznicowych obchodów na Jasnej Górze i Drogi krzyżowej w Garwolinie.
  • O tym, na jakich filarach powinno opierać się duszpasterstwo młodzieży, dlaczego religia w szkole to za mało oraz o potrzebie szczerości w Kościele – w rozmowie z bp. Grzegorzem Suchodolskim.
  • Coraz więcej osób decyduje się na konsekrację św. Józefowi. Na czym ona polega i dlaczego warto powierzyć mu swoje życie?
  • W Kościele jest miejsce dla każdego grzesznika, który się nawraca – o odbudowywaniu jedności i wierności w cyklu wielkopostnym.
  • Dlaczego rolnikom należy się szacunek – w rozmowie z diecezjalnym duszpasterzem rolników ks. kan. Stanisławem Chodźką.
  • O przygotowaniach do I Rowerowej Pielgrzymki Diecezji Siedleckiej na Jasną Górę – w dziale „diecezja”.


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Zofia Michaluk 

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 473, w tym oglądana dzisiaj: 1)