ZAPOWIEDZI

ADRIAN KARPOWICZ, kawaler, w Konstantynowie, parafii tutejszej
i MARTA KOSTRZEWA, panna, w Białej Podlaskiej,  parafii  Bł. Honorata,
par. p.w. Bł. Honorata w Białej Podlaskiej
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia


 1. Intencje
 2. Zapowiedź.
 3. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca na działalność dobroczynną Caritas diecezji siedleckiej. Zachęcam do odmawiana w domach Koronki do Bożego Miłosierdzia każdego dnia.
 4. W Poniedziałek 8 kwietnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego – przeniesiona w tym roku z 25 Marca ponieważ przypadła w Wielkim Tygodniu. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest zarazem Dniem Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.  Msza św. 9.30, 12.00 i 17.00. Zapraszam.
 5. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniach 24 i 25 maja  (piątek i sobota). Koszt 250zł. Autokar, nocleg w Domu Pielgrzyma, ubezpieczenie. Zapisy u p. Katechetki lub w zakrystii. Zaliczka 100zł.
 6. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach. 
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Rolniczej a sprzątali: Józefa i Katarzyna Brojek, Barbara Czajkowska, Grażyna Nazaruk, Michał i Filip Filipiuk, Grażyna Fila, Marta i Alicja Nowicka, Jarosław, Jakub i Łukasz Iwanek. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Słonecznej. Zapraszamy na godz. 17.30
 8. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
  • Obietnice Jezusa przekazane przez św. s. Faustynę spełniają się na naszych oczach. O formach kultu Bożego Miłosierdzia – w dziale „Formacja”.
  • Byli o krok od zabicia swojego dziecka. Dziś odważnie mówią, że Bóg uratował ich od największego grzechu i błędu – świadectwo rodziców 7-letniego Kacpra.
  • Dyskusja o dopuszczalności aborcji przyjmuje ostry bieg. Jak do tej kwestii powinien podchodzić katolik? – w rozmowie „Echa”.
  • Od miesięcy słyszymy, że wszystko, co ma w nazwie „katolicki”, jest podejrzane. Chodzi o zastraszanie ludzie Kościoła? – więcej w tekście „Opiłowywanie katolików”.
  • O kontrowersyjnych zmianach w polskiej edukacji, o lekturach i historycznych zagadnieniach, które mają zniknąć ze szkolnego programu.
  • Choroby kręgosłupa dotykają coraz więcej osób – jakie są najnowocześniejsze metody leczenia – w dziale „Zdrowie”.

(Oglądana: 418, w tym oglądana dzisiaj: 1)