2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie. Taca będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.
  3. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III
  4. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniach 24 i 25 maja  (piątek i sobota). Koszt 250zł. Autokar, nocleg w Domu Pielgrzyma, ubezpieczenie. Zapisy u p. Katechetki lub w zakrystii. Zaliczka 100zł.
  5. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Słonecznej a sprzątali: Karolina Bazylczuk, Maria Bucka,Joanna Johan, Małgorzata i Miłosz Toboła, Ewelina Marczuk  Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Miłej. Zapraszamy na godz. 17.30
  7. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Regularne czytanie Pisma Świętego pozwala poznać nam siebie – od czego zacząć przygodę ze słowem Bożym?
    • Dlaczego o „Ojcze nasz” mówi się, że jest modlitwą doskonałą?
    • Kto popiera aborcję, wyklucza siebie z Kościoła. Nie zdajemy sobie sprawy, że dokonanie jej pociąga za sobą ekskomunikę – w rozmowie z teologiem moralistą.
    • Policjant nie dopuścił kapłana do umierających. Tymczasem jako katolicy mamy swoje prawa i egzekwujmy je skutecznie.
    • Presja, emocje, pośpiech – na tym bazują przestępcy. Jak nie dać się oszukać metodą na wnuczka, policjanta, pracownika banku?