OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1 – 2.11.2021 r.

 1. W poniedziałek 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszym kościele o godz. 8.00 9.30 i o 12.00 na cmentarzu parafialnym. Nie będzie Mszy świętej o godz. 17.00
 2. We wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w naszym kościele o godz. 8.00 9.30 i 17.00 i o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym za zmarłych polecanych w wypominkach. Bezpośrednio po Mszy świętej i procesji będzie możliwość poświęcenia nowo wybudowanych lub odnowionych nagrobków. 
 3. Szczególną pomocą dla naszych zmarłych jest nasza modlitwa. Zachęcamy do skorzystania z Elektronicznej Kartki Wypominkowej dostępnej na naszej stronie parafialnej
 4. Od wtorku 2 listopada przez  całą oktawę zapraszamy na modlitwę wypominkową i różaniec za zmarłych do kościoła parafialnego. W dni powszednie po Mszy świętej o 17.00, a w niedzielę po godz. 12.00. Będziemy się modlić za naszych bliskich zmarłych w następującym porządku: we wtorek – BONIN, BONIN OGRÓDKI, HOROSZKI MAŁE; w środa – KAZIMIERZÓW, KOLONIA KOMARNO i RACZKI; w czwartek – WIECHOWICZE, WITOLDÓW, WANDOPOL; w piątek – WALIMEK, ZALESIE i KONSTANTYNÓW cz. I; w sobotę – ZAKALINKI I ZAKALINKI KOLONIA, w niedzielę – ZAKANALE, w poniedziałek – KONSTANTYNÓW cz. II
 5. Tradycyjnie odwiedzając przez kolejne 8 dni listopada cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny, czyli darowanie doczesnej kary za grzechy odpuszczone już co do winy. Dla zyskania odpustu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, wzbudzić akt wyzbycia się jakiegokolwiek przywiązania do grzechu oraz pomodlić się w intencjach papieskich.
 6. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie miejsca do sprawowania dzisiejszej Mszy świętej na naszym cmentarzu parafialnym
 7. Dziękujemy Katolickiemu Radiu Podlasie za użyczenie sprzętu nagłośnieniowego
 8. Dziękujemy wszystkim za pamięć o naszych bliskich zmarłych której widocznym przejawem jest nasze dbanie o ich miejsce spoczynku i Modlitwa 
 9. Grupa parafian zauważyła że brakuje na naszym cmentarzu miejsca gdzie można umieszczać nekrologi. Bardzo dziękujemy za przyczepienie tablicy na nekrologi na słupku przy bramie wjazdowej od strony kółka rolniczego jednocześnie informujemy, że umieszczanie na niej ogłoszeń, plakatów, afiszy, apeli, ulotek, napisów lub rysunków bez pieczęci parafialnej albo wystawia ich na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem jest zabronione. Podstawa prawna Kodeks Wykroczeń Art. 63a §  1.
 10. Przypominamy o segregacji śmieci 
 11. Wszystkim parafianom i naszym gościom życzymy Wiele Łask i Bożego błogosławieństwa, Opieki Matki Bożej i światła Ducha świętego, a także wiele zdrowia.

WYPOMINKOWA KARTA ELEKTRONICZNA

  

ZAPOWIEDZI

JAKUB MOSKALUK, kawaler, zam w Konstantynowie, par. tutejszej
i KAMILA SIWEK, panna, zam w Janowie Podlaskim, par. św. Trójcy w Janowie Podlaskim
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Stanisław Andrzejuk

+ Janusz Musiński

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


Porządek modlitw wypominkowych

DataDzieńPo Mszy świętej o godz.:MODLITWA WYPOMINKOWA I RÓŻANIEC
02.11.2021 wtorek 17.00 – BONIN
– BONIN OGRÓDKI
– HOROSZKI MAŁE
03.10.2021 środa 17.00 – KAZIMIERZÓW
– KOLONIA KOMARNO
– RACZKI
04.10.2021 czwartek 17.00 – WIECHOWICZE
– WITOLDÓW
– WANDOPOL
05.10.2021 piątek 17.00 – WALIMEK
– ZALESIE
– KONSTANTYNÓW (cz. I)
06.10.2021 sobota 17.00 – ZAKALINKI
– ZAKALINKI KOLONIA
07.10.2021 niedziela 12.00 – ZAKANALE
08.10.2021 poniedziałek 17.00 – KONSTANTYNÓW (cz. II)

98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 50, w tym oglądana dzisiaj: 1)