1. Intencje.
 2. Informujemy i przypominamy że przy obecnym czerwonym poziomie zagrożenia epidemicznego w naszej świątyni może przebywać jednocześnie 80 osób.  Natomiast na placu kościelnym nie ma ograniczenia ilościowego. Prosimy tylko o zachowanie dystansu społecznego i zakrywanie ust i nosa. Na ławce przy gazetach znajduje się także płyn do dezynfekcji rąk – zachęcamy do korzystania
 3. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła pani Halinie Tyszko i Agnieszce Weśniuk z Walimka, jednocześnie prosimy o posprzątanie kościoła i zagrabienie liści wokół świątyni, mieszkańców Wandopola w najbliższą sobotę o godzinie 9.00.
 4. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele o godz. 8.00 9.30 12.00 i 17.00. Od wczoraj do poniedziałku włącznie decyzją Premiera wszystkie cmentarze w Polsce zostały zamknięte. Dlatego zapraszamy dzisiaj na Mszę świętą w intencji zmarłych polecanych w wypominkach na godzinę 17.00 A po niej będziemy modlili się modlitwą różańcową wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie lampionów. Modląc się za zmarłych w naszym kościele i w jego otoczeniu możemy zdobyć odpust zupełny dla naszych zmarłych.
 5. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. tradycyjnie po Mszy świętej o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu
 6.  Jutro 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. To szczególny dzień modlitwy za tych, którzy nas poprzedzili w drodze do wieczności. Modlimy się w sposób szczególny za tych, którzy w czyśćcu oczekują naszego wsparcia. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.30, 12.00 i 17.00 po Mszy świętej wieczorowej modlitwa wypominkowa i różaniec za zmarłych.
 7. Od 3 listopada możemy już odwiedzać nasz cmentarz. Każdorazowo, przez cały listopad, odwiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny, czyli darowanie doczesnej kary za grzechy odpuszczone już co do winy. Dla zyskania odpustu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, wzbudzić akt wyzbycia się jakiegokolwiek przywiązania do grzechu oraz pomodlić się w intencjach papieskich.
 8. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca – tradycyjnie po Mszy świętej porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do Mszy świętej wieczorowej – bardzo gorąco zapraszamy na indywidualną adorację. W tym tygodniu również wypada I Piątek, I Sobota Miesiąca 
 9.  W czwartek 5-tego listopada na Mszy św. wieczorowej o 17.00 będziemy modlili się w intencji naszego Księdza Proboszcza z racji Jego Imienin, dziękując Bogu za jego posługę w naszej Wspólnocie Parafialnej, która przypadła na bardzo trudne czasy. Szczególnie tego dnia, otoczmy Ks. Proboszcza naszą osobistą modlitwą.
 10. W Uroczystość Wszystkich Świętych rozpoczyna się ogólnopolska inicjatywa modlitewna: Różaniec do Granic Nieba, która będzie trwała do 8 listopada br Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza Kapłanów, Osoby Życia Konsekrowanego i wszystkich Diecezjan do włączenia się w tę modlitewną inicjatywę. Indywidualnie, w gronie rodziny bądź w kościołach przy zachowaniu zasad sanitarnych, uczestnicy Różańca do Granic Nieba powinni skierować modlitwę składającą się z 4 części:
  • do Boga Ojca, w której przepraszają za wszystkie grzechy przeciwko dzieciom nienarodzonym, 
  • kierując modlitwę do dzieci, w której przepraszają i proszą o modlitwę.
  • odmawiając pokutny psalm 51
  • odmawiając co najmniej jedną część różańca, najlepiej tajemnice bolesne.
   Teksty tych modlitw zamieszczone są na naszej stronie parafialnej
 11. Zapraszamy na modlitwę wypominkową i różaniec za zmarłych do kościoła po Mszy świętej o 17.00. Będziemy się modlić za naszych bliskich zmarłych w następującym porządku: w poniedziałek – BONIN, BONIN OGRÓDKI, HOROSZKI MAŁE; we wtorek – KAZIMIERZÓW, KOLONIA KOMARNO i RACZKI; w środa – WIECHOWICZ, WITOLDÓW, WANDOPOL; w czwartek – WALIMEK, ZALESIE i KONSTANTYNÓW; w piątek – ZAKALINKI I ZAKALINKI KOLONIA, w sobota – ZAKANALE, w niedzielę – KONSTANTYNÓW
 12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza), GRUPA I – 04.11 i  GRUPA II – 05.11 po Mszy świętej wieczorowej i różańcu za zmarłych.
 13. W zakrystii do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 25 zł
 14. Gazety Echo katolickie. w tym numerze:
  • Zapiski z czyśćca, nieba i piekła Wizja czyśćca, piekła i nieba mistyczki Fulli Horak.
  • Czy w niebie grozi nam nuda? Co o niebie mówili święci Kościoła i jak zachęcali do walki o świętość?
  • Świadectwo rodziców, którzy przeżyli tragiczną śmierć swojego dziecka.
  • Dla pokrzepienia i ochłody Modlitwa za zmarłych jest uczynkiem miłosierdzia.
   Zachęcamy do lektury!
 15. Wszystkim naszym parafianom, życzymy zdrowia i pogody ducha

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ o. Ireneusz Pożarowszczyk
+ Franciszek Boś

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 324, w tym oglądana dzisiaj: 1)